Baumit

Бауміт – це марка продукції, якій Ви можете повністю довіритися, тому що Бауміт уособлює в собі надійність, якість, інновації, привабливість, допомогу порадою і ділом.Бауміт завжди до Ваших послуг, оскільки асортимент продукції марки ретельно підбирається нашими спеціалістами.

baumit


Крім цього, Бауміт може запропонувати широкий асортимент своєї продукції саме для Вас, а також надасть гарантію повної відповідності матеріалів та систем.
Ми пропонуємо Вам продукцію вищого гатунку, яка пройшла відповідні дослідження згідно європейських (EN ISO 9001) та українських норм.

baumi продукция


Бауміт ніколи не стоїть на місці: у нас все і завжди знаходиться в процесі розвитку, а саме розробка нових продуктів, асортимент, обслуговування клієнтів на виїзді, сервіс і продумані до дрібниць умови постачання.
Торгова марка Бауміт представлена в 30 країнах світу та належить до найвідоміших європейських марок виробників будівельних матеріалів.
Бауміт – це продукція європейської якості!Бауміт є членом європейської асоціації з питань якості комплексних систем теплоізоляції фасадів.

 1. Штукатурка Бауміт НанопорПутц
 2. Силіконова штукатурка Бауміт СиліконПутц
 3. Силікатна штукатурка Бауміт СилікатПутц
 4. Акрилова штукатурка Бауміт ГранопорПутц
 5. Декоративна штукатурка Бауміт ДуоТоп
 6. Штукатурка Бауміт УніверсальПутц Файн
 7. Декоративна штукатурка Бауміт АртлайнПутц
 8. Мозаїчна штукатурка Бауміт МозаікПутц
 9. декоративні мінеральні штукатурки для систем теплоізоляції бауміт
 10. Фарба Бауміт НанопорФарбе
 11. Силіконова фарба Бауміт СиліконФарбе
 12. Силікатна фарба СилікатФарбе
 13. Акрилова фарба Бауміт ГранопорФарбе
 14. Системи теплоізоляції